Team VHE (Maatje040)

Team

Naast de vrijwilligers in het `veld`, werken er ook enkele vrijwilligers bij de VHE zelf. Samen met het team van vaste krachten en enkele stagiairs houden ze de organisatie draaiende. Hier tref je een overzicht van de directeur en de coördinatoren (vaste krachten) van de VHE.

Judith van de Belt
Directeur
judithb@maatje040.nl
06 - 3048 39 01
Jos van Gerven
Interim-directeur
jos@maatje040.nl
040 – 410 03 37
Jolanda van den Hurk
Coördinator Vrij-en-VerderMaatje
jolanda@maatje040.nl
040 – 410 03 33
Yvonne Wagenaar
Coördinator Vrij-en-VerderMaatje & Infopunt & Ondersteuning Management
yvonnew@maatje040.nl
040 – 410 03 32
Marije van Dijk
Coördinator DementieMaatje & BuddyMaatje
marije@maatje040.nl
040 – 410 03 34
Marion de Groot
Coördinator AdministratieMaatje
mariong@maatje040.nl
040 – 410 03 40
Maartje van den Bosch
Ondersteuning Management & Coördinator DementieMaatje
maartje@maatje040.nl
040 – 410 03 39
Judith van de Ven
Coördinator CoachMaatje
judith@maatje040.nl
040 – 410 03 36
Yvonne Verhagen
Ondersteuning Management
yvonnev@maatje040.nl
040 – 410 03 35
Marion van der Heijden
Coördinator CoachMaatje
marion@maatje040.nl
040 – 410 03 31
Gery Bakx
Coördinator MantelzorgMaatje & CoachMaatje
gery@maatje040.nl
040 – 410 03 38
Lisette Gallagher-Jonkers
Coördinator AdministratieMaatje
lisette@maatje040.nl
040 – 410 03 44
Ellen Kerssemakers
Coördinator KlusMaatje & CoachMaatje
ellen@maatje040.nl
040 – 410 03 43
Sjannie Ceelen
Coördinator BoodschappenMaatje
sjannie@maatje040.nl
040 – 410 03 41
Janet Eenink
Coördinator GezelschapsMaatje
janet@maatje040.nl
040 - 410 03 30
Yvonne Schatorjé
Administratief medewerkster
yvonne@maatje040.nl
040 – 410 03 54

Lopende Maatjesprojecten

Wij bieden momenteel negen verschillende Maatjesprojecten.
Je kunt Maatje040 worden op praktisch of sociaal gebied.