Team VHE (Maatje040)

Team

Naast de vrijwilligers in het `veld`, werken er ook enkele vrijwilligers bij de VHE zelf. Samen met het team van vaste krachten en enkele stagiairs houden ze de organisatie draaiende. Hier tref je een overzicht van de directeur en de coördinatoren (vaste krachten) van de VHE.

Luc van Dijck
Directeur
luc@maatje040.nl
040 244 76 69
Jos van Gerven
Interim-directeur
jos@maatje040.nl
040 244 76 69
Jolanda van den Hurk
Coördinator Vrij-en-VerderMaatje
jolanda@maatje040.nl
040 233 39 43
Yvonne Wagenaar
Coördinator Vrij-en-VerderMaatje & Infopunt & Ondersteuning Management
yvonnew@maatje040.nl
040 233 39 42
Marije van Dijk
Coördinator DementieMaatje
marije@maatje040.nl
040 233 39 44
Marion de Groot
Coördinator AdministratieMaatje
mariong@maatje040.nl
040 233 39 49
Maartje van den Bosch
Ondersteuning Management & Coördinator DementieMaatje
maartje@maatje040.nl
040 233 39 48
Judith van de Ven
Coördinator CoachMaatje
judith@maatje040.nl
Yvonne Verhagen
Ondersteuning Management
yvonnev@maatje040.nl
040 233 39 45
Marion van der Heijden
Coördinator CoachMaatje
marion@maatje040.nl
040 233 39 41
Gery Bakx
Coördinator MantelzorgMaatje & CoachMaatje
gery@maatje040.nl
040 851 56 07
Kim Dekkers
Coördinator CoachMaatje
kim@maatje040.nl
040 237 31 43
Lisette Gallagher-Jonkers
Coördinator AdministratieMaatje
lisette@maatje040.nl
040 851 56 05
Ellen Kerssemakers
Coördinator KlusMaatje & CoachMaatje
ellen@maatje040.nl
06 3645 99 68
Sjannie Ceelen
Coördinator BoodschappenMaatje
sjannie@maatje040.nl
040 851 56 03
Janet Eenink
Coördinator GezelschapsMaatje
janet@maatje040.nl
040 233 39 40
Yvonne Schatorjé
Administratief medewerkster
yvonne@maatje040.nl
040 851 56 02

Lopende Maatjesprojecten

Wij bieden momenteel negen verschillende Maatjesprojecten.
Je kunt Maatje040 worden op praktisch of sociaal gebied.